niedziela, 30 grudnia 2012

Sylwester na luzie:)

Podobno w Sylwestra nie należy sprzątać. Ja zamierzam podtrzymywać tę tradycję ponieważ nie należę do tytanów prac domowych i raczej nie nadaję się na porządnicką panią domu.
W sam sylwestrowy wieczór warto także powróżyć sobie z gwiazd, bo to właśnie wtedy wejrzeć można w przyszłość. Cóż, pogapię się trochę w niebo i zobaczymy, co z tego gapienia się wyjdzie. Mam nadzieję, że nie wybiję sobie zębów, bo polskie chodniki nie należą przecież do najrówniejszych i zwłaszcza w okolicach sylwestrowej północy mogą wydawać się szczególnie wyboiste.
Do tego, w tę szczególną noc, moc magiczną zyskują bąbelki szampana. Im więcej roi się ich w kieliszku, tym większe czekają nas zmiany. Osoby pragnące stabilizacji powinny więc dobrze wstrząsnąć butelkę i trunek nieco rozgazować?
Sam sylwestrowy ubiór także jest bardzo istotny. Powodzenie u płci przeciwnej zapewnić ma nam nowiutka bielizna. Dla pewności dobrze jest pozostawić na niej metki. Ja metki mogę chyba poodcinać. W końcu nie chcę wzbudzać zazdrości u mego lubego:) Z ogromnego przepychu wierzchniej garderoby również zrezygnuję. Niech się mój luby pewnie czuje przez cały nowy rok:)

Tegoroczny Sylwester spędzę w rodzinnym gronie i bardzo mnie to cieszy. To już ostatnie chwile mojego pobytu w Polsce i staram się je wykorzystać właśnie na rodzinne kontakty.


W moim stroju sylwestrowym postanowiłam postawić na szczyptę elegancji i nadal pozostać sobą. Wygrzebałam więc z czeluści szafowych złotą spódniczkę po babci i połączyłam ją z prostą, zwykłą podkoszulką. Na to wszystko wrzuciłam ponczo z second handu, które już wiele lat temu wpadło mi w ręce. Jako dodatki towarzyszyć będą mi wiekowe kolczyki i ukochane bursztyny. Mleczne są moje ulubione i lubię też te ciemne i nieoszlifowane.


Życzę Wam udanego Sylwestra i Nowego Roku pełnego nadziei. Niech się Wam spełniają marzenia i niech nie opuszcza Was dobry humor. Życzę Wam, abyście zawsze mogli liczyć na pomocną dłoń kogoś bliskiego i abyście odnaleźli spokój i samorealizację.

Bardzo Wam dziękuję, że jesteście ze mną,PEACE

10 komentarzy:

 1. Jesteś mistrzynią w zakrywaniu swojej twarzy na zdjęciach :D

  OdpowiedzUsuń
 2. O sprzątaniu to nie wiedziałam :-)))
  Muszę zwrócić na to uwagę...

  Szczęśliwego Nowego Roku !
  Pozdrawiam noworocznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze jest coś o tym żeby po północy otworzyć wszystkie drzwi i okna i nakręcić zegar:D

   Szczęśliwego Nowego Roku:)
   Pozdrowienia!:))

   Usuń
 3. Dziękuję za życzenia! Ja Tobie również życzę udanego sylwestra i spełnienia wszystkich zamierzonych planów w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postanowień nie mam. ale właśnie różne plany i byłoby cudownie gdyby choć część z nich została zrealizowana:)

   Buziaki!:)

   Usuń
 4. piękne życzenia!
  Niezapomnianego Sylwestra i samych radosnych dni w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję:) Och tak! Radosne dni to mi się przydadzą:)

  Trzymaj się cieplutko!:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Bohemicznie bardzo - czyli tak jak luubię :)
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i super:)

   Tobie też życzę wszystkiego dobrego kochana!:))

   Usuń