piątek, 16 listopada 2012

Zwierzę to nie rzecz - Podaj dalej

Każdego roku, po pięknych i radosnych świętach porzucone zostają 'żywe prezenty'. Dalszy komentarz wydaje mi się zbędny pod tym rysunkiem. Jeśli masz ochotę, podaj dalej i pomóż budzić świadomość.

PEACE

9 komentarzy:

 1. Podpisuje się pod akcją...Szkoda zwierzaków...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też szkoda i to nie tylko psów i kotów, ale nawet tych rybek sprezentowanych, co tak później dogorywają powoli w kubełku z wodą bez filtra nawet i bez napowietrzacza, no masakra.

   Usuń
  2. Najbardziej mi żal tych bezbronnych, które przez ludzi cierpią. Kto im dał prawo kierować ich życiem...no cóż...zawsze się sprzeciwiam kiedy widzę okrucieństwo wobec zwierząt, kiedyś widziałam jak okrutne mogą być dzieci...W ten sposób właśnie Tygrys trafił do Adriana. Jego siostra kiedyś go przyniosła w plecaku ukrytego przed rodzicami (miała wtedy jakieś 10 lat), ponieważ zobaczyła jak go dzieci maltretują...a był maleńki i bezbronny. Oczywiście został i teraz jest także moim pupilem :) Jest przytuliński i nie lubi być sam w pokoju. Zawsze przychodzi i siada obok...Tak więc postaram się Twój apel przekazać dalej. Chociaż nieco odbiegłam od tematu bo chodziło o sprezentowane zwierzaki...

   Usuń
  3. Ja też się brzydzę znęcaniem się and innymi a w szczególności nad słabszymi, którzy się sami nie obronią.

   Brawo dla Adriana siostry za wielkie serduszko i za odwagę!:)
   No i pogłaski dla Tygryska oczywiście, za bycie takim miziągiem słodziutkim:))

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Jak zobaczyłam na jednym z blogów te obrazki, to postanowiłam podać dalej, bo mi się żal zrobiło tych biednych 'prezentów'.

   Usuń
 3. dziękuję :*
  ja nie mam ulubionego cytatu, ale niezłego kopa daje mi ta piosenka:
  http://www.youtube.com/watch?v=C3_kG7eM50E&feature=BFa&list=PLfrFzuaQ-CPDb1qUcikL9z17lj8j1P7LA :)

  OdpowiedzUsuń