sobota, 19 listopada 2011

Upiorny ksiądz

Nazywa się ten ksiądz Natanek. Znalazłam go przypadkiem na youtube. Obejrzałam kilka filmów z jego udziałem. Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi odwraca się od religii. Mając takich duszpasterzy, bo z pewnością nie jest to odosobniony przypadek, kościół przestaje być umoralniającą instytucją, dodającą sił i wiary w ludzi. Zamienia się w teatrzyk osobliwości i odpycha swoją formą przekazu i treścią. Niestety taki oto kościół  uczy dzieci, poucza dorosłych i dokonuje zbrodni na religii. Nienawiść z ambony, kołtun z ambony to nie religia jako nauka dobra, to wynaturzenie jednej moim zdaniem pozytywnej wartości religii jaką jest miłość. Z miłości płynie spokój, dobro, delikatność, chęć przytulenia bliźniego. Kazania tego człowieka to zupełne przeciwieństwo miłości i ukojenia i zdrowego rozsądku.


Ciemnogrodem łatwiej manipulować ... Siej więc pan ciemnogród bez internetów, telewizorów, empetrójek. Media niepotrzebne są bo i po co skoro jest ksiądz, przeciwnik techno, metalu i młodzieżowych szwadronów śmierci w pierścieniach atlanty.
Niech się społeczeństwo boi, tak bo świat jest zły, zagrożenia są na każdym kroku, dzieci z chorobą 'szczelania' w komputerze to prawdziwe zło!!!!! Internet rozbija rodziny (pewnie, pewnie, tak samo jak alkohol, papierosy i pies Pluto z żydowskiego Disney'a) a ksiądz was ukoi i nauczy wszystkiego co wiedzieć musicie o życiu i o tym jak to ogólnie jest. Najpierw wam pokrzyczy, powytyka komercjalizację ciała i obecność gołej baby wszędzie, pomacha rękami, zagrozi zagładą, a potem was uratuje. Więc słuchajcie go.......   ZGROZA

Nie dajmy się manipulować,..ehhh........

PEACE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz