sobota, 21 września 2013

Najlepsi przyjaciele:)

Czy zastanawialiście się kiedyś, jakie cechy ma najlepszy przyjaciel?

Na pewno liczy się bardzo bezinteresowność i empatia oraz chęć niesienia pomocy. Przyjaciel zawsze gotów będzie nas wysłuchać i nie będzie nas osądzać. Prawdziwy przyjaciel będzie powiernikiem naszych największych sekretów i nigdy nie zawiedzie naszego zaufania. Odda nam swoje serce i przyjmie nasze.


Najlepszego przyjaciela wiele z nas ma w swoich  domach.
Nasi mali najlepsi przyjaciele rozweselają nas sztuczkami i mruczą na naszych kolanach. Są naszymi towarzyszami na dobre i złe.
Moja najlepsza przyjaciółka często asystuje mi przy szydełkowaniu i przychodzi, kiedy nic nie robię, ot tak poprzytulać się. W jej futerko zawsze mogę się wypłakać, kiedy jest mi smutno. Cieszy się kiedy wracam do domu i jest dla mnie zawsze, kiedy jej potrzebuję.


PEACE
4 komentarze:

 1. Nie chce nic mówić, ale Panna Miau ma podobne spojrzenie do Ciebie :)

  Ja też cieszę się z kociego przyjaciela :) Mam silną więź z Tygrysem chociaż tak na prawdę nie jest do końca moim kotem :) Zwierzęta są przy Tobie pomimo wszystko. Nie ważne czym się zajmujesz, czy masz pieniądze czy nie. Niektórzy mówią, że zwierzęta są przy człowieku bo daje im jeść i schronienie, ale ja w to nie wierzę...wolę myśleć, że tworzy się jakaś więź :)
  W dzieciństwie miałam chomika i nawet jego uważałam za przyjaciela chociaż wątpię, że był tego świadomy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio? Nie widzę tego, ale może się do siebie upodobniamy? Mam tylko nadzieję, że nie wyrosną mi wąsy:)
   No, wydaje mi się, że nie chodzi o jedzenie, bo Panna Miau przychodzi do mnie, jak nie jest głodna również:) Jestem za więzią:)
   Chomika nigdy nie miałam, ale myślę, że się przyzwyczaja do jednej ręki, co?
   Buziolki!:)

   Usuń