czwartek, 15 sierpnia 2013

Pójdziecie ze mną na spacer?

Zakładamy słuchaweczki, puszczamy muzyczkę i ruszamy na wędrówkę w czasie do Cytadeli. Nie będziemy się cofać w bardzo zamierzchłą przeszłość, a jedynie o rok:)

W zeszłym roku w Cytadeli spotkałam dużo różnych fajnych zwierzątek i to wcale nie w zoo. Były kaczki, gołąbki i dwa bawoły. Bez zbędnych słów zapraszam Was na zeszłoroczne wspominki:W tym roku było trochę inaczej. Zwierzaczków jakby mniej, a za to więcej turystów. Ciche, zacienione alejki Cytadeli należały w tym roku do moich ulubionych.

W wesołym miasteczku i w zoo jak zwykle były tłumy, ale do zoo wybierzemy się innym razem, a póki co zaszyjemy się między starodawnymi murami i odpoczniemy od zgiełku miasta.Wiecie może, co to za ptaszka zaskoczyłam na tych ostatnich fotkach?:) Bardzo mi się spodobał i nie mam pojęcia, co to za odmiana.


Jeśli macie ochotę poczytać sobie troszkę więcej o Cytadeli i o parku, to zapraszam Was do zeszłorocznego wpisu.

Mam nadzieję, że miło spędzacie czwartek i że pogoda u Was jest znośna. U mnie po upałach nie ma już śladu i za oknem panuje przyjemny chłodek.
PEACE


6 komentarzy:

 1. Ładne zdjęcia :)
  U mnie dzisiaj było na przemian gorąco i zimno...a że 15.08 to dzień wolny od pracy to wybrałam się na dłuuuugi spacer :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Ja właśnie wyjrzałam przez okno i pogoda jest zdecydowanie na cieplejsze ubranie. Też mam ochotę na spacer i to właśnie w takim chłodeczku jak dzisiaj jest:)

   Buziaki!:)

   Usuń
 2. Piękne fotki, dzięki za miły spacer

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Bardzo się cieszę, że dołączyłaś i polecam się na przyszłość:)

   Pozdrowienia!:))

   Usuń